Collection: Fall Collection

The days are growing shorter, the nights longer. The temperatures are starting to cool and there is a change in the air. Our Fall Collection brings the scents and feel of fall into your home. We hope you will enjoy our Fall Collection as much as we do!

I hope you will enjoy all of our individually made Pies, and wax melt cupcakes and caramel apples!  Try our a Hot Chocolate drink candle as well! 

13 products
  • Apples and Cinnamon Scoopable Wax Melt
    Regular price
    $6.50
    Sale price
    $6.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Caramel Apple Wax Melts
    Regular price
    $2.50
    Sale price
    $2.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Hot Chocolate with Whipped Topping
    Regular price
    $14.99
    Sale price
    $14.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Banana Cream Pie
    Regular price
    $15.50
    Sale price
    $15.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Black Cherry Pie
    Regular price
    $15.50
    Sale price
    $15.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Pumpkin Pecan Pie
    Regular price
    $15.50
    Sale price
    $15.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Sandalwood
    Regular price
    from $5.00
    Sale price
    from $5.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Pumpkin Spice
    Regular price
    from $6.00
    Sale price
    from $6.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Clean Mist
    Regular price
    from $5.00
    Sale price
    from $5.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Black Cherry
    Regular price
    from $5.00
    Sale price
    from $5.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Crisp Green Apple
    Regular price
    from $5.00
    Sale price
    from $5.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Autumn Walk
    Regular price
    from $5.00
    Sale price
    from $5.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Apples and Cinnamon
    8 ounce  Apples and cinnamon
    Regular price
    from $5.00
    Sale price
    from $5.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out